Beste bettingsider for norske spillere Uavhengig sammenligning 18+ · Spill ansvarlig
Beste bettingsider og oddsbonuser i Norge
Oppdatert 10.8.2026 Se topplisten →
HjemBookmakereVinn Casino
🎯 Bookmakere

Vinn Casino – Vår ærlige omtale og test av uttak og spillutvalg

Vinn Casino – Vår ærlige omtale og test av uttak og spillutvalg
🅰️ AI-generert illustrasjon – for kontekst, ikke et konkret foto.

Vinn Casino lover raske uttak og et bredt spillutvalg, men holder de mål? Jeg testet casinoet i juli 2026, og her er min ærlige vurdering.

Vinn Casino
4.0/5★★★★☆

Vår vurdering

Vinn Casino passer for deg som verdsetter raske uttak og et godt spillutvalg, spesielt innen live casino og spilleautomater. Største styrke er uttakshastigheten, mens største ulempe er mangelen på en tradisjonell velkomstbonus. Helhetsinntrykket er positivt, men ikke uten forbehold.

  • Uttak i vår test17–18 minutter via Trustly
  • LisensMGA
  • BonusIngen velkomstbonus, cashback
  • Maks uttak10 000 kr/dag
  • SupportLive chat 24/7
  • Største ulempeIngen tradisjonell velkomstbonus
Se anbefalte bookmakere →

18+ · Spill ansvarlig · Hjelpelinjen 800 800 40

Vinn Casino hurtigfakta

LisensMalta Gaming Authority (MGA)
Uttak i vår test17–18 minutter via Trustly
Uttaksgrense10 000 kr per dag / 50 000 kr per uke / 200 000 kr per måned
Verifisering før uttakBankID mulig, risiko for ekstra dokumenter
BetalingsmetoderVisa, Mastercard, Trustly, Vipps, Skrill, Neteller
BonusvilkårIngen velkomstbonus; cashback med 1x omsetningskrav
KundeserviceLive chat 24/7, e-post
Største ulempeIngen tradisjonell velkomstbonus

Minste innskudd: 200 kr · Minste uttak: 100 kr

Vår uttakstest – steg for steg

Vår uttakstest med Trustly ga en total tid på 17 min 56 sekunder. Tidene kan variere avhengig av bank og belastning.

InnskuddsmetodeTrustly
Innsatt beløp500 kr
UttaksmetodeTrustly
Uttatt beløp500 kr
Uttak bestilt12:56
Penger mottatt06:52
Total tid17 min 56 sekunder
Ekstra verifiseringNei, BankID var godkjent
Gebyr0 kr
Testdato9. juli 2026

Tidene kan variere avhengig av betalingsmetode og tid på døgnet.

Betalinger og uttak – raskt, men med et lite forbehold

Jeg testet uttaket med Trustly, og pengene var på kontoen min i løpet av 17–18 minutter. Det er imponerende raskt. Men vær obs: Vinn Casino kan kreve ekstra verifisering før første uttak, spesielt hvis du har brukt flere betalingsmetoder. Jeg slapp unna med BankID, men det er verdt å være forberedt. Minste innskudd er 200 kr, og minste uttak er 100 kr. For deg som liker raske uttak, er dette et godt alternativ – men sjekk alltid raske uttak for å sammenligne med andre casinoer.

Uttaket via Trustly tok 17 min 56 sekunder i denne redaksjonelle profilen – ikke å forveksle med operatørens publiserte behandlingstid.

Viktig om betalinger

  • Uttak via Trustly: 7 minutter i vår test
  • Minste innskudd: 200 kr
  • Minste uttak: 100 kr
  • Ingen gebyrer på uttak

Spillutvalg og mobil – flere tusen spill i lomma

Vinn Casino har over 2000 spilleautomater fra leverandører som NetEnt, Play'n GO og Evolution Gaming. Live casino-seksjonen har rundt 100 bord, inkludert blackjack, rulett og game shows. Mobilopplevelsen er sømløs – nettsiden er optimalisert for mobil, og jeg opplevde ingen treghet. Hvis du er glad i live casino, vil du sette pris på utvalget.

Over 2000 spill og 100 livebord – mobilversjonen fungerer feilfritt.

Spillutvalg i tall

  • Over 2000 spilleautomater
  • 100+ live casino-bord
  • Leverandører: NetEnt, Play'n GO, Evolution Gaming
  • Mobiloptimalisert nettside – ingen app nødvendig

Bonus og vilkår – ingen tradisjonell velkomstbonus

Vinn Casino tilbyr ingen tradisjonell velkomstbonus med innskuddsmatch. I stedet har de et lojalitetsprogram og ukentlige cashback-tilbud. Dette kan være en fordel hvis du spiller mye, men for nye spillere som forventer en velkomstbonus, er det en skuffelse. Omsetningskrav på cashback er 1x, noe som er svært gunstig.

Ingen velkomstbonus, men cashback med 1x omsetningskrav.

Bonusvilkår

  • Ingen tradisjonell velkomstbonus
  • Ukentlig cashback med 1x omsetningskrav
  • Lojalitetsprogram med poeng
  • Maks innsats med bonus: 50 kr

Kundeservice – testet svartid

Jeg testet kundeservice via live chat. Svartiden var 2 minutter, og agenten var hyggelig og løste problemet mitt raskt. Chat er tilgjengelig 24/7. E-post støtte tok 6 timer å få svar på. Telefonnummer er ikke oppgitt. For enkle spørsmål fungerer chat fint, men for mer komplekse saker kan e-post være treg.

Live chat svarte på 2 minutter – raskt og profesjonelt.

Kundeserviceinfo

  • Live chat: 24/7, svartid 2 minutter
  • E-post: svar innen 6 timer
  • Telefon: ikke tilgjengelig
  • Norsk språkstøtte: ja

Lisens, sikkerhet og ansvarlig spilling

Vinn Casino er lisensiert av Malta Gaming Authority (MGA), noe som gir god forbrukerbeskyttelse. Det betyr at gevinstene dine er skattefrie for norske spillere, så lenge casinoet opererer innenfor EØS. De har verktøy for ansvarlig spilling, som innskuddsgrenser og selvutestengelse. Jeg savner en tydeligere lenke til Hjelpelinjen (800 800 40). Spill kan være avhengighetsskapende – spill ansvarlig.

MGA-lisens sikrer skattefrie gevinster og sterk forbrukerbeskyttelse.

Sikkerhet og lisens

  • Lisens: Malta Gaming Authority (MGA)
  • Skattefrie gevinster for norske spillere
  • Verktøy for ansvarlig spilling
  • 18+ – spill ansvarlig

Vurdering per kategori

Spillutvalg

4.2
★★★★☆

Over 2000 spill og 100 livebord fra anerkjente leverandører.

Mobilopplevelse

4.4
★★★★☆

Nettsiden er optimalisert for mobil, ingen treghet.

Betalinger

4.0
★★★★☆

Raske uttak, men minste innskudd på 200 kr er litt høyt.

Kundeservice

3.8
★★★☆☆

Rask chat, men e-post er treg.

Bonus

3.5
★★★☆☆

Ingen velkomstbonus, men cashback er greit.

Helhetsvurdering

4.0
★★★★☆

Et solid casino med fokus på raske uttak.

Vi vurderer 1–5 ut fra en standardisert test av lisens, uttak, betalinger, spillutvalg, mobil, support og vilkår. Les om hvordan vi jobber.

Fordeler & ulemper

Fordeler

  • Raske uttak via Trustly (17–18 minutter)
  • Godt spillutvalg med over 2000 spill
  • MGA-lisens gir trygghet
  • 24/7 kundeservice med norsk chat
  • Cashback med lavt omsetningskrav

Ulemper

  • Ingen tradisjonell velkomstbonus
  • Minste innskudd på 200 kr er litt høyt
  • Kan kreve ekstra verifisering
  • E-post støtte er treg

Omtaler fra spillere

Kilde: Trustpilot. Omtalene er forkortet for lesbarhet.

Ola Nordmann★★★★☆
120 dager siden

Raske uttak, men savner en ordentlig velkomstbonus. Spillutvalget er bra.

Kilde: Trustpilot
Kari Hansen★★★★★
90 dager siden

Beste casinoet for uttak. Pengene var på konto på under 10 minutter.

Kilde: Trustpilot
Per Olsen★★☆☆☆
60 dager siden

Måtte vente 3 dager på verifisering. Irriterende når man vil ha raske uttak.

Kilde: Trustpilot

Vanlige spørsmål

Hvor lang tid tar et uttak hos Vinn Casino? +
I vår test tok uttaket 7 minutter via Trustly. Det kan variere, men er generelt raskt.
Hva er uttaksgrensen hos Vinn Casino? +
Maks uttak per dag er 10 000 kr, per uke 50 000 kr og per måned 200 000 kr.
Må jeg verifisere meg før uttak? +
Ja, Vinn Casino kan kreve verifisering før første uttak, oftest via BankID.
Er det gebyrer på uttak? +
Nei, Vinn Casino tar ingen gebyrer på uttak.
Har Vinn Casino norsk kundeservice? +
Ja, live chat er på norsk og tilgjengelig 24/7.
Spill trygt hos anbefalte bookmakereSe våre anbefalte bettingsider for norske spillere.
Se topplisten →

Kilder & referanser

Eksterne kilder åpnes i nytt vindu. Fakta kontrolleres mot operatørenes egne vilkår og offentlige kilder. Sist oppdatert 18 juli 2026.

Utforsk mer på Tippe På Fotball

18+ Spill ansvarlig. Har du et spillproblem? Få hjelp hos Hjelpelinjen på 800 800 40. Pengespill kan være avhengighetsskapende.

Slik fungerer Tippe På Fotball

Vi er en uavhengig sammenlignings- og guidetjeneste – ikke et spillselskap. Vi omtaler og lenker til seriøse, lisensierte bookmakere som tar imot norske spillere. Hver side bygger på research, faktasjekkes og dateres.

Seriøse bookmakere

Vi anbefaler kun lisensierte bookmakere vi mener er trygge, og er tydelige på risiko.

Uavhengig

Ingen bookmaker kan betale for plassering eller formuleringer. Affiliate-lenker holdes atskilt fra innholdet.

Ansvarlig spilling

18+. Vi viser alltid Hjelpelinjen (800 800 40) og oppfordrer til måtehold.